CONFIDENT AND EFFORTLESSLY CHIC SELENA GOMEZ X PUMA AW19 COLLECTION WILL MAKE EVERY HEAD TURN

Selena Gomez a sportovní společnost PUMA letos na podzim otočí hlavy se sebevědomou kolekcí pro volný čas, s všestranným oblečením, sportovní obuví a doplňky pro bezstarostně elegantní vzhled.

Nová kolekce SG x PUMA je dokonalým společníkem sezóny. Selena chtěla, aby její třetí kolekce s PUMA byla pohodlná, ale stylová a aby vynikla ve své třídě, protože výrazné značky a velké ikony kontrastují s nenápadnou barevnou paletou námořnické, růžové, stříbrné a šepotově bílé. Vracejí se také dva oblíbení fanoušci: Selenina vlastní SG Runnerová a kultovní Cali, vývoj klasické PUMA Kalifornie, jemuž se věnuje.

“Tato kolekce s PUMA byla jednou z mých nejoblíbenějších.” Myslím, že finální produkt je krásný, cítím se tak sebevědomě a nosím ho i všichni, “řekla Selena Gomez, zpěvačka, herečka a producentka.

Selena a tým měli při navrhování kolekce nadčasové, akademické myšlení. Přesto byla hlavní inspirací sama Gomez, protože vždy hledá neutrální barvy, pohodlné materiály a všestranné kousky.

Mezi klíčové kousky sbírky patří SG Quilted Runner, který mísí Selenin osobní styl a klasickou tenisovou a běžeckou obuv PUMA. Tato sezóna je vybavena plyšovým, prošívaným svrškem pro uvolněný, ale odvážný vzhled.

K SG Cali semišové sportovní měkké, neutrální semiš a prošívané Formstrip. Grafické detaily a podpisy Prvky SG se objevují napříč horním okrajem kopu, který určitě stoupne na vrchol třídy.

Dokonalým výsledkem pro dokončení je SG Crop Puffer. Tato bunda má podhodnocené barvy a jemné grafické detaily s pohodlně oříznutým střihem. SG Woven Jacket je prostorný a uvolněná; opravdový kus inspirovaný ragby s jednoduchou grafikou SG, která dodává skvělý dotek dokončení. Tyto bundy spárujte s SG Woven Pant a použijte je jako svůj kus pro nadměrný vzhled.

SG x PUMA AW19 kolekce bude k dispozici po celém světě na 1. prosince st u PUMA.com, PUMA obchody a vybraných prodejců po celém světě. Gomezovo vysoce očekávané nové album bude vydáno 10. ledna.

#SGxPUMA