AGILITY REDEFINED: PUMA AND THIERRY HENRY UNVEIL THE FUTURE FLASH FOOTBALL BOOT

Sportovní společnost PUMA reengineers svou inovativní řadu fotbalových kopaček FUTURE pomocí FUTURE Flash. Díky kombinaci dynamického pohybu a flexibilního komfortu umožňuje FUTURE Flash maximální mobilitu moderního hráče.

Vytvořený se vstupem od velvyslance PUMA Thierryho Henryho, FUTURE Flash je navržen pro zápasy, které se pohybují rychleji než kdykoli předtím. Obránci jsou inteligentnější, atletičtější a rozhodnější a vyžadují, aby se útočníci rychle přizpůsobili nebo zaostali. Výsledkem je nové plemeno hráčů, kteří lépe využívají prostor, útočí z nových úhlů a narušují soutěž. PUMA FUTURE Flash je vytvořen s ohledem na jejich potřeby.

FUTURE Flash reaguje na pohyby chodidla a vychází z brilancí na poli, které provedli Antoine Griezmann, Luis Suárez, Marco Reus a Dzsenifer Marozsán. Obsahuje přizpůsobitelnou podporu NETFIT v plně pleteném svršku pro větší přiléhavost a stabilitu.

Klíčové nárazové zóny zavazadlového prostoru jsou vylepšeny vylepšenou vrstvou GripControl Pro, která zlepšuje kontrolu míče v klíčových nárazových zónách. Podšívka designu je velmi lehká podešev RAPIDAGILITY, která kombinuje kuželové a čepele s čepelí pro podporu trakce za všech podmínek a podporuje výbušný vícesměrný pohyb.

Jste připraveni na novou BUDOUCNOST? Chytit do budoucna Flash k dispozici od listopadu 17 th v PUMA Stores, PUMA.com a předních fotbalových prodejců po celém světě.