Calvo predstavuje novú reklamnú kampaň

Kampaň sa sústreďuje na veľmi ľudský insight, Sebaklam

V línii predošlých kampaní s „Pánom tuniakom“ je irónia opäť znakom kampane

Bratislava, 6. júla 2015: Calvo, líder medzi prémiovými značkami tuniaka v konzerve, spustil novú reklamnú kampaň s insightom: Sebaklam. Konceptom „Menej sebaklamu a viac tuniaka Calvo“, chce značka pripomenúť, že v živote sú veci, ktoré by sme si nemali odopierať, ak si ho chceme naozaj vychutnávať. Cieľom kampane je empatickou, vtipnou a ironickou formou, ktorá je charakteristická pre značku, spotrebiteľom odkázať, že nie všetky tuniaky sú rovnaké a rozdiel sa skrýva v kvalite.

Protagonisti – Sebaklam a tuniak Calvo

Život je čoraz náročnejší, všetci musíme byť pekní, vo forme, sledovať trendy, realizovať sa v osobnom i profesionálnom živote… ale, žiaľ, nemôžeme splniť všetko. Človek má našťastie spoľahlivú pomôcku, ktorá mu umožňuje ísť dopredu v akejkoľvek situácii: Sebaklam. Sebaklam môžeme s optimizmom a istotou použiť na akýkoľvek účel, až kým príde hodina pravdy.

Človek však vie, že sú dôležité veci, pri ktorých Sebaklam neplatí. Jednou z týchto vecí je nepochybne to, čo jeme – v tomto zmysle je cieľom kampane ukázať, že nie je tuniak ako tuniak.

Kvalita, inovácia a výber surovín sú hodnoty, ktoré definujú Calvo a sú aplikované na tuniaka aj všetky ostatné produkty. Tuniak je veľmi všestranný produkt, ktorý je plný výživných látok.

Kampaň pripravila agentúra McCann Worldgroup, slovenskú zvukovýrobu produkčne zabezpečilo Alien Studio vo zvukovom štúdiu K2zvuk a nasadenie v médiách zabezpečila Unimedia. Letná kampaň  začína 6. júla v TV JOJ GROUP.  Televízne spoty budú mať formát 20“ a 10“ a budú publikované aj na sociálnej sieti Facebook.

Facebookové stránky Calvo nájdete tu: https://www.facebook.com/CalvoSR